Kołdra antyalergiczna - dla kogo i po co?

Tkaniny są świetnym miejscem dla rozwoju roztoczy i bakterii. Podwyższona temperatura kołdry - oraz podwyższona wilgotność powodują, że roztocza znajdują w kołdrach idealny warunki do bytowania. Jest to szczególnie zauważalne przy kołdrach naturalnych (pierzowych, puchowych - które należy często wietrzyć). Kołdry antyalergiczne stały się popularne w ostatnich latach - wraz z rozwojem wrażliwości na roztocza. To również doskonały wybór dla astmatyków - kołdra zapewnia spokojny i długi sen dla osób które borykają się z problemami z oddychaniem. 

Typy kołder antyalergicznych.

W naszym sklepie posiadamy kołdry w rozmiarach takich jak:

  • kołdra antyalergiczna 140x200
  • kołdra antyalergiczna 160x200
  • kołdra antyalergiczna 180x200
  • kołdra antyalergiczna 200x220

Kołdry antyalergiczne

Kołdra antyalergiczna 200x220 Kołdra antyalergiczna 200x220
Marka: Cotone
Cena:

130,00 zł

szt.
zobacz więcej

Z czego są wykonane kołdry antyalergiczne?

Materiały z których wykonana jest kołdra antyalergiczna sprawiają, że tworzy się bariera dla roztoczy oraz bakterii dzięki której nie mają tak idealnych warunków rozwoju jak w kołdrach naturalnych. W przeciwieństwie do naturalnych wyrobów takich jak kołdra puchowa - produkty antyalergiczne wykonane są z syntetycznych materiałów. Najczęściej są to włókna poliestrowe lub silikonowe które są środowiskiem niekorzystnym dla roztoczy oraz bakterii. Włókna silikonowe zapewniają również odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza - to zapobiega gromadzeniu się wilgoci w kołdrze. 

Kołdry antyalergiczne - opinie naszych klientów.

Sprzedajemy kołdry najlepszych producentów - z którymi pracujemy ponad 20 lat podczas prowadzenia naszych sklepów stacjonarnych oraz sklepu internetowego. W naszym sklepie ofertujemy produkty najwyższej jakości - przykładem takiego wyrobu jest kołdra interwidex - którą możecie znaleźć u nas w najlepszej cenie. Kołdry te charakteryzują się doskonałym kompromisem pomiędzy właściwościami antyseptycznymi i termicznymi oraz przystępną ceną. Dzięki temu, że prowadzimy również sprzedaż hurtową - mamy dostęp do najlepszych cen pomijając wielu pośredników. W naszej ofercie posiadamy również kołdry antyalergiczne firmy AMW oraz AMZ które cechują się doskonałym wykonaniem oraz innowacyjnymi materiałami. 

Jak wybrać kołdrę antyalergiczną?

Stojąc przed wyborem kołdry antyalergicznej często zastanawiamy się jaki typ oraz wymiar takiej kołdry wybrać. Dla jednej osoby odpowiednia będzie kołdra w rozmiarze od 140x200 do 160x200. Jeżeli szukamy kołdry większej - doskonałym wyborem będzie rozmiar 200x220 - do którego można dobrać wiele wzorów pościeli. Ten rozmiar kołdry jest najbardziej uniwersalny, jeżeli chodzi o kołdry podwójne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl